The rest of the equipment came to me today and now I can’t wait for the weekend when it will be my first airsoft game !
8 Коментарі
Показаны записи 1-3 из 3.
08.09.2021 18:6
Я так тактично намекну, что большинство пользователей ресурса не рады видеть подобную символику.
Відповісти
09.09.2021 8:39
большинство пользователей -жители Украины и символика страны, которая вот уже 7 лет убивает наших граждан и оккупировала часть нашей территории как -то нам не нравится. это а про патч "r....". Не в упрек Вам, просто констатирую факт .
Відповісти
09.09.2021 10:48
I mean, i realised that alot of people here are from Ukraine but i didn't know that that patch would made someone angry, i bough that "r....." patch bc my frined told me to buy one for me and one for him.
Відповісти
12.09.2021 23:30
This is flag of Donetsk People's Republic which is a self-proclaimed quasi-state in the eastern Ukrainian oblast of Donetsk, used by Russia to hide occupation of Ukrainian territory. Word "Russia" is probably added to the flag to show support of DPR from Russia.
Відповісти






https://memorial.militarist.ua/?fbclid=IwAR07rJx1c...